Opět jsme strávili krásný den na horní přehradě. Ryby nachytané, gril na břehu v přírodě, no zkrátka pohoda na rybách.
Teplota vody má na povrchu kolem 20 stupňů. Chytáme na gumy a woblery. Odpoledne teplota vzduchu 32 ve stínu 😮
Herbert má tuto výpravu štestí na pěkný candáty. Vertikal pořád funguje na hloubkách cca 8-9 m. Teplota vody je kolem…
Už je to asi měsíc, co se chytají nádherní okouni. Krásně zbarvení a v rozmezí od 40-50 cm.
Es ist ungefähr einen Monat her, seit schöne Sitzstangen gefangen wurden. Wunderschön gefärbt und von 40-50 cm.
Söhne verlängerten es ...... 💪💪💪
Synci si to prodloužili......💪💪💪
Die Wassertemperatur beträgt + _ 14 Grad, so fangen wir Zahnfleisch und Wobbler schönen Barsch.
Majkl si dnes vydřel tohoto krasavce. Pravda, že nenechal nic náhodě a urputně vystřídal všechny možné kombinace gum a jigů.…
Vytvořil hochmajer.com