Česky | Deutsch

Rybaření ve Španělsku » Videa z lovu sumců

Videa z lovu sumců

Řeka Ebro je dnes již synonymem pro lov sumců. Každoročně sem míří tisíce úlovkuchtivých rybářů a ani přes to ryb neubívá. Ulovit skutečné monstrum tu je na měsíčním pořádku a výjimkou nejsou ani legendární sumci přesahující délku 2 m. Chcete se také zažít ten pocit, kdy zápasíte s podobnou obludou? pak není nic jednodužšího, než se k nám vypravit. Rádi vás na řece Ebro přivítáme. Ještě než vyrazíte, doporučujeme si přečíst naše články, které vám přiblíží, jak to u nás chodí. Díky článku "Lov sumců na řece Ebro" například zjistíte, které techniky lovu sumců zabírají a kdy je dobré se jim věnovat.

Abychom vám dokázali co možná nejvíce přiblížit, jak takový souboj se velkými sumci probíhá, posbírali jsme pro vás videa z celého světa a umístili je na naše stránky. věříme, že po jejich shlédnutí již nebudete na nic čekat a podíváte se za námi i vy!

Úspěšný lov sumce na řece Ebro

I tak nějak může vypadat vaše zápolení s obřím sumcem na řece Ebro ve Španělsku. Chcete to zažít také? tak přijeďte!

 

Úspěšný český souboj na Mequinenze

Video o tom, jak se loví takový drobný sumeček o délce 268 cm. Byl to boj, ale nakonec jej pánové zdolali. I takové kousky můžete při troše štěstí vytáhnout i z řeky Ebro ve Španělsku.

 

 

Zdolávání sumce z lodi v Itálii

Tento "drobek" měl pěkných 100 kg a pánové se při jeho vytahování pěkně zapotili. Lov sumců je zkrátka dřina, která ale stojí za to. Prožijte tuto zkušenost i vy.

 

 

Sestřih z lovu sumců od Yuri Grisendiho - první část

Podívejte se na krátký sestřih z lovu velkých sumců´ při rybolovu na Ebru. Třeba to bude právě toto vido, která vám učaruje a definitivně přesvědčí o kouzle lovu těchto velkých ryb. S námi máte jedinenčnou možnost zažít lov sumců na vlastní kůži. prohlédněte si nabídku ubytování.

 

Sestřih ze zdolávání obřích sumců - druhá část

Navnaďte se na lov sumců o nechejte si vnuknout myšlenku na životní zážitek. Toto vido vás musí přesvědčit o tom, že lov sumců je zkrátka něco neuvěřitelného.

Sdílejte nás


Kontakt

Rancho Rio Ebro
Fishing Paradise SLU
Praje Aubera S/N
50170 Mequinenza - (Zaragoza)
Tel: 0034 974 345 270
Tel2: 0034 618 772 799

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách

Úvod | Napište nám | Mapa webu |