Česky | Deutsch

Detail ubytování

Dům-Nestor Haus

Dům s s bytem 4+kuchyně o kapacitě 7lůžek - jedná se o nově zrekonstruovaný dům s nádhernou terasou a výhledem na jezero. Součástí kuchyňský kout, společenská místnost s krbem a sociální zařízení se sprchovým koutem. Vybaveno novou kuchyňskou linkou, novým nábytkem a veškerým vybavením!! Jedná se o zcela nově zrekonstruovaný dům s možností parkování - minimální obsazenost 4 osoby), celková kapacita 7 osob 1500,-€/4osoby + 200,- za každou další !! Cena je v tomto případě uváděna za celý dům/týden!!

Užijte si lov sumců naplno!
Kapacita osob:
7
Základní cena za jednu osobu/den:
215,- €
Cena v období
Nestor Haus

Vyšší cena je v případě tohoto ubytování vyvážena možností společného ubytování až pro 7 osob, parkování přímo u domu, využívání vybavené kuchyně, obývacího pokoje s krbem a obrovské terasy s nádherným výhledem. To vše s maximálním komfortem a soukromím.
 

Cena je vždy za celý dům - neuvádějte tedy při rezervaci počet osob (pouze 1x) - pokud je vaše rezervace určena pro více jak 4 osoby, uveďte tuto skutečnost do poznámky.

Tisk

Vyberte termín pobytu

Váš vybraný termín
Od: -
Do: -
Zrušit výběr

Celková cena:

-

Legenda k barevnému značení v kalendáři

termín je rezervován

termín je obsazen

akce

Váš vybraný termín

Datum od:
Datum do:
Počet osob:Email:
Jméno:Přijmení:
Ulice:Město:
PSČ:Telefon:
Poznámka:

Vyberte služby, které chcete mít k dispozici:

Počet
1-Alucraft 4,3m 15hp (max. rychlost 35km/hod)400.00,- €Zcela nové lodě pro max. 3 rybáře vybavené vlekem - díky vysoké rychlosti vhodné k lovu po celé ploše obou nádrží.Pronájem na týden !!
Počet
2-Hliníková loď Quicksilver 4,5m max. 4 osoby, 15hp (max. rychlost 25km/hod)400.00,- €Extra rychlá lod se dnem ve tvaru V, vybavená tr. vozíkem, kotvami a řízkovnicí. Díky minimální váze 100kg dosahuje i se slabým motorem vysoké rychlosti - vhodná na cesty po celé přehradě. Pronájem na týden!!
Počet
3-Nerezová loď 4,9m max. 3 osoby (max. rychlost 18km/hod)350.00,- €Stabilní nerezová loď s plochým dnem, vybavená nádrží na nástražní ryby a jednoduchými kotvami. Pronájem na týden!!
Počet
5-Stravování - polopenze120.00,- €

Stravování formou polopenze (snídaně večeře).  Cena je za 1 osobu - do pole počet uveďte počet osob, které požadují polopenzi.

Další fotografie - stránky:  1  2

Sdílejte nás


Kontakt

Rancho Rio Ebro
Fishing Paradise SLU
Praje Aubera S/N
50170 Mequinenza - (Zaragoza)
Tel: 0034 974 345 270
Tel2: 0034 618 772 799

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách

Úvod | Napište nám | Mapa webu |