Česky | Deutsch

Rybaření ve Španělsku » Rybolov ve Španělsku pro celou rodinu

Rybolov ve Španělsku pro celou rodinu

Plánujete vyrazit na ryby do Španělska? Pak se nebojte vzít celou rodinu. Díky dobrému zázemí kempu Rancho Rio Ebro a překrásnému okolí ležícímu na pomezí Katalánska a Aragonie je dovolená ve Španělsku na rybách vhodná pro všechny a bez rozdílu. Přesvědčte se sami, co vše lze podnikat. Lov sumců, kaprů a candátu totiž rozhodně není jedinou aktivitou, jež stojí za vyzkoušení.

Městečko Mequinenza a okolní mokřady

Samotný kemp zaměřený na rybolov ve Španělsku se nachází přibližně 30 minut jízdy autem podél břehu řeky Ebro od města Mequinenza. Zde najdete kromě několika restaurací také malý hrad, který je veřejnosti přístupný zdarma – prohlídku je však nutné dopředu domluvit.  Mimo něj stojí za zmínku oblast 2 km od města. Ta je známá díky své unikátní přírodě, jež se blíží mokřadům – díky tomu se zde zdržuje velké množství ptáků a jiných zvířat včetně řady dravců, které lze při návštěvě pozorovat.  Mequinenza jako taková však působí spíše unaveným dojmem, který je však typický pro většinu Španělského venkova. Návštěva je však příjemným zpestřením rybaření ve Španělsku.

Mequinenza - zdroj:www.mequinenza.com

Od rybaření na řece Ebro až k moři

Budete-li chtít, určitě si během rybolovu na Ebru ve Španělsku zajeďte k moři. Z kempu cesta trvá přibližně 1,5 h a jde tak o pěkný celodenní výlet.  Po cestě se navíc můžete stavit v některé z chráněných přírodních oblastí, kterých je směrem k moři skutečně požehnaně. Překrásná příroda se zde snoubí s typickou architekturou španělského venkova a vytváří scenérie, které jen tak nikde nejdete. Naším tipem je oblast Serrallaberia či hory Tivissa-Vandellos. U moře pak určitě navštivte malebné vesničky postavené kolem pobřeží.

Castillia Mequinenza  Přehrada u města Mequinenza ve Španělsku

Zdroj fotek: mequinenza.com

Sdílejte nás


Kontakt

Rancho Rio Ebro
Fishing Paradise SLU
Praje Aubera S/N
50170 Mequinenza - (Zaragoza)
Tel: 0034 974 345 270
Tel2: 0034 618 772 799

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách

Úvod | Napište nám | Mapa webu |