Česky | Deutsch

Rybaření ve Španělsku » Rybářská dovolená ve Španělsku

Rybářská dovolená ve Španělsku

Jste vášnivými rybáři a hledáte pro svůj koníček další příležitosti? Pak zbystřete! Máme pro vás skvělou příležitost. Objevte, co znamená pravá rybářská dovolená.

Rybářská dovolená, jak ji neznáte

Představte si sluncem zalitou řeku, vysoké teploty a stan, ve kterém je doslova na padnutí. Tak přesně taková rybářská dovolená ve Španělsku nebude. Pro vaši maximální spokojenost totiž pracuje zkušený personál v zázemí, které předčí drtivou většinu českých kempů. Přesvědčte se sami

Ubytování na řece Ebro

Kemp Rancho Rio Ebro je vyhlášenou lokalitou českých rybářů pro lov sumců a své jméno si vydobyl i mezi německy mluvící klientelou. Není se čemu divit. Svým klientům totiž nabízíme komfortní ubytování v apartmánech a pokojích v blízkosti vody nebo místo pro karavan či stan s připojením na elektriku. Součástí kempu je restaurace, bar a kompletní rybářské zázemí s možností zapůjčení rybářských potřeb a lodí.

Najdete u nás vše, co byste během rybářské dovolené mohli potřebovat.

Rybářská dovolená s průvodcem

Každoročně k nám míří stovky nadšených rybářů, prahnoucích po splnění dětského snu, kterým je lov sumců na řece Ebro. Společně s nimi k nám stále častěji přijíždějí noví návštěvnici, kteří jsou u nás poprvé a třeba nemají tolik zkušeností s lovem kapitálních kousků. V takovém případě se není čeho bát, jelikož tu je náš zkušený tým, který má s lovem ryb na přehradách Mequinenza a Riba Roja bohaté zkušenosti. Rádi vám poradíme nejlepší místa a triky, které zaručeně fungují. S radostí vás vezmeme na ryby a ukážeme, jak se loví na vábničku, na vertikální přívlač, či představíme jiné rybolovné techniky s ohledem na místní specifika.

Rybářská dovolená pro celou rodinu

Na první pohled by se mohlo zdát, že rybářská dovolená je pouze pro zaryté rybáře. Opak je ale pravdou. Pravidelně k nám jezdí celé rodiny. Rybáři s manželkami i dětmi u nás naleznou dostatečné vyžití bez rozdílu. A když ne přímo v kempu, tak v blízkém okolí. V Mequinenze, městečku vzdáleném jen pár kilometru od kempu například najdete tenisové kurty, venkovní bazén ke koupání a kompletní občanskou vybavenost. Okolí je navíc díky unikátnímu mikroklimatu vyhledávanou oblastí pěších turistů – odpovídá tomu i řada naučných stezek s vyhlídkovými místy, které vřele doporučujeme prozkoumat.

Stále váháte nad rybářskou dovolenou ve Španělsku?

Přesvědčte se o kouzlu rybářské dovolené ve Španělsku i vy. Stačí nám napsat nebo zavolat. Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy, pomůžeme s přípravou cesty a následně vás přivítáme s otevřenou náručí. Zkuste změnu!

Sdílejte nás


Kontakt

Rancho Rio Ebro
Fishing Paradise SLU
Praje Aubera S/N
50170 Mequinenza - (Zaragoza)
Tel: 0034 974 345 270
Tel2: 0034 618 772 799

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách

Úvod | Napište nám | Mapa webu |