Česky | Deutsch

Lodě v Campu Rancho Rio Ebro

Náš Camp disponuje nekolika typy lodí k pronájmu k jejichž řízení nepotřebujete žádné oprávnění - pokud jste úplní začátečníci, absolujete krátké zaškolení obsluhy lodě a motoru a můžete bez obav vyrazit za svými úlovky na řeku Ebro. Užijte si rybaření ve Španělsku naplno - naše flotila je vám plně k dispozici.

Loď INOX Plus - nerezová loď o délce 4,9m s motory o výkonu 13,5 a 15Hp s cestovní rychlostí cca. 18km/hod. Ideální pro 1-3 rybáře.
Loď INOX Plus pohled od lodě Loď INOX Plus - pohled na motor Rybářská Loď INOX Plus - celkový pohled Rybářská Loď INOX Plus na řece EBRO

Hliníková loď Quicksilver 15F - rychlá hliníková loď s motorem o výkonu 15Hp s cestovní rychlostí 25 Km/hod. dle obsazenosti a zatížení. Vhodné pro max. 3 osoby - díky nízké hmotnosti a vyšší rychlosti vhodné k lovu po celé přehradě. K dispozici transportní vlek pro rybaření na horní nádrži - loď si můžete odvést vlastním autem nebo využít služby našeho personálu.
Hliníkové rybářské lodě Quicksilver 15F Hliníkové lodě Quicksilver 15F na řece Ebro v akci připravená Hliníkové loď Quicksilver 15F Hliníkové lodě Quicksilver 15F - motor Hliníkové lodě Quicksilver 15F - horní pohled zaparkovaná hliníková loď Quicksilver 15F

Hliníkový čluny Alucraft 14 - Člun vybavený transportním vlekem a motorem o výkonu 15Hp potřeba průkaz VMP lze ve třech osobách dosáhnout cestovní rychlost přes 30km/hod.
Hliníkové čluny Alucraft 14 na řece Ebro připravený Hliníkový člun Alucraft 14 Hliníkové čluny Alucraft 14 v akci  Hliníkové rybářské čluny Alucraft 14 na řece ebro Hliníkový rybářský člun Alucraft 14

 

Hliníková loď Lugafo 1757- s motorem Honda 45 Hp a maximální rychlostí 45 Km/hod. Délka lodě 5,27 m a šířka 2,08 m. K řízení potřebujete průkaz VMP. Součástí echolot, k lodi možné zapůjčení i příďový elektromotor s pedálem Minn Kota za příplatek.

 

Tracker Grizzly Jon 1648 - od konce června 2018 máme k zapůjčení 2 nové lodě

TRACKER® GRIZZLY® 1648 Jon je všestranná hliníková loď odolná a vysoce přizpůsobená pro rybolov. Jednotné trupové, trámové a trupové lodě Mod V vám poskytnou skalnatou loď s hladší a sušší jízdou.
Model 1648 se může pochlubit robustní hliníkovou podlahou .190 pro klidnou jízdu a stabilní pocit pod nohama, plus velkou přední palubu pro rybaření nebo lov ryb. Trup sedadla Modus V o průměru 7 ° poskytuje hladkou, suchou jízdu a je dokončen s exkluzivním práškovým lakem Sure Tread ™ pro odolný, neklouzavý povrch. Jedna s motorem Mercury 15PS a elektrickým startováním a druhá s motorem Honda 15PS a ručním startováním.

 

 

Vyzkoušejte lov sumců na vábničku nebo jiné rybolovné techniky.

 

Doporučujeme k přečtení:

Lov sumců na řece Ebro

 lov sumcůVyražte za námi do Španělska na řeku Ebro. Prožijete nezapomenutelný zážitek - lov sumců, kaprů, candátů a dalších ryb, okořeněný zážitky z překrásné a temperamentní země vína, tance a nekonečné siesty.

Rybaření ve Španělsku v březnu

Lov sumců na řece EbroBřezen - měsíc, kdy je na Ebru opravdu živo - míří sem stovky rybářských nadšenců, aby ulovili sumce a candáty, které pravděpodobně nikdy v životě již nechytí. Březen je totiž pro rybolov ve Španělsku na řece Ebro tím nejlepším obdobím.

Rybolov na Ebru - Únor

Přečtěte si příběh o české rodině, které se řeka Ebro ve Španělsku stala osudnou. Dnes tu žijí a vedou českými rybáři nejnavštěvovanější kemp na řece.

Sumci nejen na Ebru

Ale možná nejen na něm? Pěkných pár let jsem jezdil i do Itálie a jakkoli se to zdá zvláštní je to tu hodně podobné. To jak se tato ryba chová jak žere – kde a kdy, na co?

Počasí na ebru

Počasí na Ebru je poměrně stálé bez výrazných konkrétních výkyvů. Díky suchému počasí - vlhkost málokdy na Ebru přesahuje 10% jsou i letní, na středoevropana velmi vysoké teploty poměrně snesitelné.

Ebro trochu jinak !!

 Řeka Ebro ve Španělsku trošku jinakSpojte rybolov ve Španělsku s rodinnou dovolenou. Na Rancho Rio Ebro si užije celá rodina, včetně manželky a dětí. 

Kapři na EBRU

Kapři na řece EbroNeuvěřitelné množství kaprů brázdících vody těchto španělských přehrad, lákají každoročně rybáře z celého světa na přehrady Riba Roja a Mequinenza.

Lov sumců na řece Ebro

Sumci na ebruEbro je pravděpodobně nejlepší lokalita k lovu kapitálních sumců, jinde pravděpodobně dokážete chytit větší kusy, ale co se množství úlovků s délkou přes 2m týče je řeka Ebro jasná jednička.

Doprava na Ebro

 mapa Rancho Rio EbroJak se k nám dostat autem nebo letecky najdete v tomto článku. Ať už zvolíte cestování po vlastní ose autem nebo zvolíte let, již nyní vám přejeme pohodovou cestu. Těšíme se na vaši návštěvu.

Stručná pravidla na řece Ebro

Pravidla na řece EbroŠpanělský rybářský řád je poměrně obsáhlý a složitý, Ovšem na druhou stranu to jak to zde funguje je kolikrát v Čechách natolik zkreslováno že si je dobré udělat nejakou představu ještě před cestou.

Zimní candáti na Rio Ebro

candát na EbroRio Ebro a jeho přehrady jsou už léta vyhlášenou rybářskou lokalitou. Lidé jezdí nejen na nejznámější přehrady Riba Roja a Mequinenza, ale i na samotné Ebro a jeho přítoky.

Ebro

Západ slunce nad EbroEbro je řeka na severovýchodě Španělska, jedna z nejdelších a nejvýznamnějších řek na Pyrenejském poloostrově. Ebro protéká čtyřmi španělskými společenstvími a v jejím povodí leží další dvě. Délka řeky je 928 km. Plocha povodí měří 86 800 km².

Candáti na EBRU

candáti na řece Ebro ve ŠpanělskuChyťtte si i vy během rybolovu ve Španělsku svého výstavního candáta, kterého vám budou všichni známí závidět. Zásobte se příběhy ze zdolávní candátů na řece Ebro.

Vánoce a Nový rok

 Vánoce na řece Ebro ve ŠpanělskuJak to vypadá na Vánoce a nový rok na Ebru? Čtěte zde!

Provozní řád kempu Rancho Rio Ebro

 Provozní řád kempu Rancho Rio Ebro se snaží zajistit pokojný průběh vaší dovolené s ohledem na uspokejní požadavků všech ubytovaných. 

Starší články 1  2 

Sdílejte nás


Kontakt

Rancho Rio Ebro
Fishing Paradise SLU
Praje Aubera S/N
50170 Mequinenza - (Zaragoza)
Tel: 0034 974 345 270
Tel2: 0034 618 772 799

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách

Úvod | Napište nám | Mapa webu |