Česky | Deutsch

Rybaření ve Španělsku » Lov sumců na řece Ebro

Lov sumců na řece Ebro

Jste rybáři, kteří chtějí vyzkoušet něco nového? Něco, co každý nezažije? Pak jste tu správně. Na planětě není mnoho míst, kde máte jedinečnou šanci utkat se v přímém boji ve zdolávání se sumci, kteří mohou přesáhnout délku 2 m - jedním z nich je řeka Ebro se svými přehradami ve Španělsku která již dnes patří mezi naprosté legendy. A oprávněně.

Proč vyrazit za lovem sumců do Španělska

Možná si v duchu říkáte - zážitek asi skvělý, ale co ty peníze? Uklidníme vás. Díky tomu, že jsme přímo majiteli kempu, máme nastaveny ceny tak, aby si dovolenou okořeněnou rybolovem ve Španělsku mohl dovolit skutečně každý fanoušek rybářských zážitků. Najdete nás na řece Ebro v Mequinenze, nedaleko od hranic mezi Katalánií a Aragónií, poblíž města Lleida.

západ slunce na řece Ebro

Kromě lovu kapitálních kousků z řad mnoha sumců brázdících přilehlé sladkovodní vody máte možost například lovit kapry či candáty. S jejich chytáním máme bohaté zkušenosti a rádi vám poradíme bez ohledu na vaše zkušenosti tak, abyste si od nás odváželi přinejmenším nezapomenutelný zážitek na chvíle ztrávené u vody.

Kromě samotného lovu sumců a jiných ryb je Mequinenza, respektive náš kemp Rancho Rio Ebro ideálním místem pro výlety do okolní krajiny, která v sobě skrývá řadu pamětihodností a přírodních krás. Navíc je to z kempu něco málo přes 100 km k moři, což je stále skvělá dojezdová vzdálenost - díky dobré lokalitě a mnoha oaktivitám v okolí je tak dovolená na řece Ebro ve Španělsku vhodná nejen pro rybáře, ale i pro celé rodiny s dětmi, bez ohledu na věk.

 

Na nic si nehrajeme - pomáháme

Přivádí vás na naše stránky nějaké video či přímo film o pohodovém lovu sumců ve Španělsku, kde není problém chytit kapitální kousek a navíc desítky dalších ryb za jediný den? Pak zbystřete. To co vidíte v promo videích je sice pravda - přesně takové ryby se tu chytají, ale málo kdy v takovém počtu za jediný den. Sami dobře víme, že běžně chytíte 30 sumců za den, a o 14 dní později o pěkný kousek ani nezavadíte.

ulovený sumec na řece EBro ve Španělsku

Proto návštěvníkům neslibujeme vzdušné zámky a vždy se jim snažíme po příjezdu pomoci. Rybaření je náš život, který nás baví a neměnili bychom jej za nic na světě - jsme s títmo místem pevně svázáni a všech návštěvníků si vážíme. Proto je pro nás klíčové, abyste byli spokojeni. Kdykoliv za námi příjdete pro radu či s prosbou o pomoc, nebudete odbyti. Vyslechneme vás a dle aktuální situace a možností vás nasměrujeme "tím správným směrem". Chceme, aby pro vás lov sumců na řece Ebro byl doživotním zážitkem, díky kterému se sem třeba ještě někdy vrátíte. 

Městečko Estadia ve Španělsku

Lov sumců na řece Ebro nejsou jen ryby

Rozhodli jste se pro rybolov na Ebru? Pak vězte, že týden, který tu prožijete nebude pouze o rybaření, byť především o něm. Během jediného týdne zvládnete lovit ve dne i za svitu měsíce, budete se kochat panorámaty šerem zalitého Ebra a navšítívte okolní zajímavosti, které z pouhého týdenního rybaření udělají dovolenou snů. Přijeďte se přesvědčit na vlastní kůži a stavte se po rybaření za námi na kus řeči. Rádi vám poradíme, kam má smysl druhý den vyrazit a co v okolí vidět - jsme tu pro vás.

 

 

Sdílejte nás


Kontakt

Rancho Rio Ebro
Fishing Paradise SLU
Praje Aubera S/N
50170 Mequinenza - (Zaragoza)
Tel: 0034 974 345 270
Tel2: 0034 618 772 799

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách

Úvod | Napište nám | Mapa webu |