Česky | Deutsch

Rybaření ve Španělsku » Dovolená s rybařením ve Španělsku

Dovolená s rybařením

Hledáte dovolenou s rybařením, která ve vás nechá zážitky na celý život? Hledáte místo, které vyhoví požadavkům na pánské jízdy a přitom poskytne dokonalé zázemí rodinám s dětmi? Pak čtěte pozorně.

Český rybník nebo zahraničí

Nahození prutu v neznámé vodě je pro každého rybáře chvílí plné očekávání, co se v následujících minutách a hodinách bude dít. Zdali bude lov úspěšný a zdali se nevrátí s prázdnou. Vše je navíc umocněno místem, na kterém se nacházíte a co když to nebude český rybník, ale slavné Ebro ve Španělsku.

Objevte kouzlo dovolené s rybařením ve Španělsku

Postupte při vybírání dovolené o krok dál a dopřejte si atraktivní pobyt plný rybářských zážitků, jež se vám vryjí do paměti na celý život. Řeka Ebro ve Španělsku je ideálním místem pro dovolenou s rybařením, na které míří stovky rybářů z celého světa. Cíl je zde jasný, prožít nezapomenutelné okamžiky, které lov sumců, candátů, kaprů a dalších ryb nabízí. Rybaření, které zde zažijete je v porovnání s chytáním ryb u nás nesrovnatelné, tak proč si to nevyzkoušet na vlastní kůži.

Dovolená s rybřením ve Španělsku

Dovolená s rybařením pro chlapy

Lov sumců je pro mnoho rybářů vrcholným zážitkem, který chtějí sdílet se svými kamarády. Proto za námi každoročně míří malé i velké skupiny rybářů, kteří prahnou po zdolávání kapitálních kousků. A většinou se jim daří.

Mají totiž k dispozici čluny, své nebo zapůjčené rybářské potřeby a především znalosti místních průvodců, kteří jim je propůjčují, nebo se přímo účastní honby za vytouženým pokladem v podobě dvoumetrového sumce. Ebro a rybolov na přehradách Mequinenza a Riba Roja ale není jen o sumcích. Je o i o dalších rybách, parádní atmosféře a nádherném prostřední na pomezí Katalánska a Aragonie.

Zkuste si schválně představit sebe, jak při zapadajícím slunci společně s přáteli přiťukáváte na oslavu úspěšného dne stráveného na rybách. Líbí? Tak proč ještě nemáte rezervovaný termín?

Dovolená s rybařením pro chlapy

Dovolená s rybařením pro páry

Rybaření ve Španělsku je vhodná i pro páry, které tu mohou prožít poklidnou dovolenou, stranou od ruchu velkých měst. Najdou zde útočiště v útulných pokojích či apartmánech, které poskytnou dostatečný komfort v teplých letních měsících i chladnějším podzimu – otevřeno totiž máme celoročně. Prohlédněte si kompletní nabídku ubytování a vyberte si to, které se vám zalíbí nejvíce. Jestliže váháte, zdali na Ebro skutečně vyrazit, pak se podívejte i na naši fotogalerii – třeba vás pohled na spokojené tváře úspěšných rybářů z řad obou pohlaví přesvědčí.

Vyzkoušejte pro mnohé nevšední dovolenou s rybařením ve Španělsku.

Dovolená s rybařením pro páry

Dovolená s rybařením pro rodiny s dětmi

Skloubit takřka nemyslitelné – rodinu s dětmi a rybaření? U nás hračka! Rancho Rio Ebro díky svému dobrému zázemí nabízí prostor pro plnohodnotnou rodinnou dovolenou se vším všudy. Kromě samotného rybolovu je vám k dispozici nedaleké městečko Mequinenza s dobrou občanskou vybaveností a také možnosti prozkoumání španělského pobřeží, které je z kempu vzdáleno pouze 1,5 hodiny autem. Mimo to je v blízkém okolí celá řada přírodních krás, vhodných pro rodinný výlet.

Chcete se o možnostech rodinné dovolené s rybařením ve Španělsku dozvědět víc? Pak nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a poskytneme detailní informace o trávení volného času na březích Ebra.

Dovolená s rybařením pro rodiny s dětmi

KOntaktujte nás

Sdílejte nás


Kontakt

Rancho Rio Ebro
Fishing Paradise SLU
Praje Aubera S/N
50170 Mequinenza - (Zaragoza)
Tel: 0034 974 345 270
Tel2: 0034 618 772 799

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách

Úvod | Napište nám | Mapa webu |