Česky | Deutsch

Rybaření ve Španělsku » Doprava na Ebro

Doprava na Ebro

Rybolov ve Španělsku není jen idylickou dovolenou - je také zážitkem na celý život. Aby však byl skutečně nezapomenutelný, měli byste se připravit na cestu, která nepatří mezi ty nejkratší. Odměnou vám však bude taková pohoda při rybaření, kterou jen tak někde nenajdete. Přijeďte si užít lov sumců, candátů a kaprů na řece Ebro.

Za rybařením do Španělska vlastním autem

Severní cesta (18 h a 30 minut čisté jízdy a přibližně 2100 km):

ČESKÁ REPUBLIKA (Brno > Praha) - NĚMECKO (Heilbronn > Karlsruhe > Freiburg) - FRANCIE (Mulhouse > Dijon > Lyon > Montpelier > Perpignan - ŠPANĚLSKO (Barcelona > Leida > Fraga > Mequinenza.

Reálně počítejte na cestu s rezervou 20 - 24 hodin. Cesta vede především po dálnicích, které jsou zpoplatněné ve Francii a Španělsku (na mýtné pro cestu tam i zpět si dohormady připravte přibližně 180 euro).

 

Jižní cesta (přibližně 20 h a 2 140 km):

 

 

ČESKÁ REPUBLIKA (Brno > Mikulov) - RAKOUSKO (Vídeň > Graz > Villach)- ITÁLIE (Udine > Benátky > Brescia > Piacenza > Savona > Sanremo)- FRANCIE (Nice > Marseille > Montpelier > Perpignan) - ŠPANĚLSKO (Girona > Barcelona > Mequinenza)

Za rybařením do Španělska letecky

Letecky - přímé linky do Barcelony a Girony, létá se z Prahy, Wídně a Bratislavy - aktuálně je nejvýhodnější španělská letecká společnost Wueling - http://www.wueling.com/ - cena zpáteční letenky běžně 120-160,-€, zajímavé ceny mají též české aerolinie, nebo jiné nízkonákladové firmy jako např. Ryanair. Pokud se rozhodnete pro půjčení automobilu na letišti můžete využít nabídky řady půjčoven www.hertz.com , www.sixt.com, www.europcar.com , zajímavá je společnost www.goldcar.es která nabízí možnost zapůjčení a vrácení vozidla v odlišném městě a za velmi zajímavé ceny - Ceny menších vozidel typu Seat Ibiza začínají na cca. 100,-€/týden. 


Prožijte nezapomenutelnou dovolenou a poznejte při ní, co znamená rybolov na Ebru. Kemp je vhodny jak pro skupiny přátel, tak pro rodiny s dětmi.

 

 

Zkusit můžete štěstí i skrze Skypicker, který vyhledává a propojuje nízkonákladové lety.

Sdílejte nás


Kontakt

Rancho Rio Ebro
Fishing Paradise SLU
Praje Aubera S/N
50170 Mequinenza - (Zaragoza)
Tel: 0034 974 345 270
Tel2: 0034 618 772 799

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách

Úvod | Napište nám | Mapa webu |