Česky | Deutsch

Rybaření ve Španělsku » Články o EBRU

Články o rybaření ve Španělsku na řece Ebro

 

Rybolov na Ebru je vrcholným zážitkem mnoha rybářů napříč celým světem. Jde o lokalitu, kde není problém lovit trofejní kousky téměř po celý rok. Právě hojnost místní populace ryb sem každoročně láká tisíce vášnívých rybářů - chcete k nim patřit i vy? Odvažte se prožít rybolov ve Španělsku společně s námi.

Nechejte se zlákat - rybolov na Ebru je cenově dostupný zážitek na celý život

Díky českému kempu na přehradě Mequinenza "Rancho Rio Ebro" je pro rybáře z republiky lov na Ebru velmi dostupný. Ceny ubytování jsme nastavili tak, abyste k nám mohli zavítat i s celou rodinou a užít si pohodovou dovolenou ve Španělsku. Aby váš pobyt na řece Ebro byl skutečný zážitkerm jsou vám kromě našich rad a možnosti půjčit si veškeré vybavení i články zaměřené přímo na rybolov na Ebru. Zjistěte, jak to u nách chodí a nechejte se inspirovat zážitky našich stálých návštěvníků.

Doporučujeme k přečtení:

Fuerteventura - rybaření na kanárských ostrovech

fuerteventuraProžili jsme báječnou dvolenou a neodpustili si přitom ani pravý, nefalšovaný mořský rybolov ve společnosti místních rybářů. Máme zážitky na celý život.

Honba za sumci s kamarády

Lov sumců a kapitální kaprPřečtěte si příběh o nezkušených rybářích, kteří dali an frak i tkušeným mořským vlkům. Nasajte atmosféru Ebra, abyste mohli smutnit, že jste tu ještě nebyli. A pokud ano, tak abychom vám do hlavy nasadili brouka pro opětovnou návštěvu.

Červnový lov sumců v tropech

lov sumců v červnu ve ŠpanělskuČerven je jeden z nejlepších ěmsíců na Ebru. Prodíráte se houfy běžných ryb, abyste ulovili ty nejlepší trofejní kousky. Jediné, co je třeba přetrpět jsou vysoké teploty, které vám dají pořádně zabrat. Ale stojí to za to.

Co přinesl březnový a dubnový rybolov Ebro?

Lov sumcůBřezen a duben ve znamení lovu kapitálních sumců, nového přírůstku do púsí rodiny a jedné velké nepříjemnosti, kterou byl požár karavanu, ze které hjsme si odnesli řadu ponaučení.

Lov sumců na vábničku

Lov sumců na vábničku patří mezi nejúčinnější a zároveň nejzábavnější varianty lovu sumců na řece Ebro. Vyzkoušejte jej i vy - jak na to? Radíme v našem článku.

Rybářská dovolená ve Španělsku

Rybářská dovolenáZažijte nezapomenutelné chvíle na rybách. Rybářská dovolená ve Španělsku je pro to jako stvořená. Obrovští sumci, hejna candátů a urostlí kapři se na vaše pruty budou doslova lepit. Nevěříte?

Únorový rybolov na Ebru a honba za rekordem

Únorový rybolov na EbruÚnor byl teplotně i srážkově vydařený. Bylo teplo a tíměř nepršelo - proto se rybařilo jako v pohádce. Navíc přijelo spousta pohodových lidí, takže bylo postaráno i zábavu. K tomu se přidal jeden osobní rekord a několik úctyhodných úlovků, které by překvapily i vás.

Lovíme ryby jako o život

Jaký byl květen na řece Ebro? Zkrátka epický. O sumce přesahující 200 cm, candáty okolo 70 cm a kapry okolo 90 cm nebyla nouze a tak jsme my i naši klienti byli nadmíru spokojeni.

Vánoční rybolov na Ebro

 O tom, že se i v zimně dají na řece Ebro ve Špsnělsku chytat candáti, ví asi každý. Ale, že se dají lovit také sumci, to poro někoho bude překvapení. Jak na to?

Lov sumců, trápení s okouny a sázka o holé hlavy

Článek o tom, jak jsme na Ebru lovili dvoumetrové sumce a zvládli i se zcela nezkušenými rybáři prožít překrásný týden na Ebru a ještě nachytat spousty ryb. Přijeďte bez ohledu na vaše zkušenosti a zachytejte si společně s námi. Třeba se dočkáte stejného divalda, jako při holení hlav německé skupinky rybářů, kteří se s námi vsadili při lovení ryb.

Rybolov ve Španělsku pro celou rodinu

Rybření ve Španěslku je vhodné pro celou rodinu. Přispívá k tomu vybavení kempu i okolí, které v dojezdové vzdálenosti nabízí kulturní vyží, historické a přírodní památky, včetně moře.

Květen - nejlepší měsíc ??

Jak vypadá květen na řece Ebro? Přčtěte si náš článek a sami zjistíte, proč je květen jedním z nejoblíbenějších měsíců pro rybolov ve Španělsku.

Jaro 2015 na řece Ebro ve Španělsku

lov sumců na řece ebroLov sumců na řece Ebro je vždy zážitek, přidáte-li si k běžnému napětí i očekávání přívalů velké vody díky povodním na severu a dovolenou zakončenou kapitálními úlovky, dostanete dovolenou, kterou prostě musíte zažít. 

Vertikální rybolov a legislativa, kterou máte znát

Vertikální rybolov na řece EbroPřipravte se na rybolov ve Španělsku. Osvojte si funkční techniky rybolovu a seznamte se s platnou legislativou. Tyto znalosti vás předurčí k úspěchu.

Lov sumců a život na Ebru

Týden na řece Ebro bohatě stačí k tomu, bayste si to u nás zamilovali. Skvělí lidé, kteřé se o vás vždy postarají vám budou k diposzici po celou odbu pobytu. Nevěříte? Přečtěte si další článek.

 

Zářijový lov candátů, sumců a jiných ryb

září na řece Ebro Září na řece Ebro se neslo v duchu lovu candátů a lovu sumců. Partě slovenských kamarádů se dokonce podařilo ulovit jednu z největších ryb za celé léto. Navnaďte se zářijovým článkem i vy!

Sumec velký a jeho charakteristika

 

Ulovený sumce - jaro 2015Lov sumců je vrcholným zážitkem každého rybáře. Víte ale co, vlasně lovíte? Jaká je chrakteristika této největší sladkovodní ryby, kterou můžete při troše štěstí ulovit i v délce přesahující 2 metry?

Rybolov ve Španělsku na jaře 2015

jaro 2015 na EbroRok 2015 přinesl řadu překvapení. Mezi nimi vysoké teploty, záplavy i exkluzivní úlovky - např. sumce o velikosti 250 cm.

Videa z lovu sumců

 lov sumců na ebruVidea z lovu velkých sumců, které vás možná donutí sbalit a vyrazit za námi do Španělska. Sami se přesvědčte, jak velký zážitek zdolávání sumců může být.

Mequinenza se představuje

mequinenza se představuje Mequinenza se představuje - poznejte její kouzlo. Objevte místní tradie, ochutnejte lokální pokrmy a zapojte se do kulturního i sportovního dění. Máte jedinečnou šanci.

Starší články 1  2 

Sdílejte nás


Kontakt

Rancho Rio Ebro
Fishing Paradise SLU
Praje Aubera S/N
50170 Mequinenza - (Zaragoza)
Tel: 0034 974 345 270
Tel2: 0034 618 772 799

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách

Úvod | Napište nám | Mapa webu |